Grupa fluturasilor talentati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Scopul forumului

In jos

Scopul forumului Empty Scopul forumului

Mesaj Scris de Larisa Pintecut Sam 8 Mar 2014 - 10:00

Acest forum a fost creat in urma propunerilor venite de la parinti cu ocazia intalnirilor ocazionale.
Denumirea forumului de "Grupa fluturasilor talentati" ''mi-a fost sugerata'' de evenimentele petrecute la gradinita inca din prima zi , cea mai frumoasa zi, cand pe usa grupei am gasit scris ''Grupa fluturasilor'' .Am aflat acest lucru de la copii si-asa am gasit usor denumirea site-ului nostru.

In prima etapa a functionarii acestuia, incercam sa ne cunoastem, sa formam un colectiv, cu scopul de a ne informa si ajuta in decursul celor trei-patru ani de gradinita.
Prin facilitatile oferite de forum, putem comunica intre noi, parintii(si doamnele educatoare,de ce nu) putem sa ne informam, sa postam intrebari, sa propunem, sa dezbatem multe aspecte ce tin de gradinita, de copii...
Aceste probleme pot fi afisate public in forum sau pot fi adresate pe MP unuia sau mai multor membri ai forumului fara a fi facute public.
In partea de sus a paginii se poate accesa butonul "Mesagerie" unde fiecare dintre noi pot sa-si citeasca mesajele primite, trimise, in curs de trimitere, arhivate. Accesati periodic acest buton si verificati-va corespondenta.
Daca intampinati probleme in folosirea forumului va rog sa ma contatati (larisa Pintecut-mama Antoniei) pe orice cale: email, telefon sau ori de cate ori ne intalnim la gradi.

Larisa Pintecut
Larisa Pintecut
Admin

Mesaje : 15
Data de înscriere : 08/03/2014
Varsta : 45
Localizare : Iasi

https://fluturi-talentati.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum